آیفون 8 در این سالن رونمایی می‌شود + فیلم

پروژه عمرانی اپل پارک به‌روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود و اپل خود را آماده مهاجرت به این مرکز می‌کند. با اپل مگ همراه باشید.

از دو هفته پیش اخبار و شایعات درباره تصمیم اپل مبنی بر برگزاری رویداد دوازدهم سپتامبر در آمفی تئاتر استیو جابز همه‌جا منتشر شد. این شایعات نهایتاً با ارسال دعوت‌نامه‌های اپل به‌طور رسمی تائید شدند. اوایل هفته جاری تصاویری جدید از داخل سالن آمفی تئاتر استیو جابز منتشر شد که نشان از تلاش بی‌وقفه اپل برای اتمام پروژه این سالن می‌داد. این تصاویر کاملا گویای کار ممتد کارکنان و مهندسان برای اتمام پروژه بودند تا روز دوازدهم سپتامبر سالن آماده برگزاری ریداد جدید اپل باشد.

با این‌ حال تصاویر جدید منتشر شده از اپل پارک حاکی از اتمام پروژه عمرانی آمفی‌تئاتر این مجموعه بوده و به نظر می‌رسد که اپل از همین‌ حالا خود را برای سه‌شنبه هفته آینده و رویداد جدید خود آماده کرده است. این تصاویر توسط Duncan Sinfield و از طریق پهباد ثبت‌شده‌اند. این ویدئو نگاهی کاملاً نزدیک به آمفی‌تئاتر تازه به اتمام رسیده در مجموعه اپل پارک انداخته است. تصاویر همچنین نشان می‌دهند که فعالیت‌های عمرانی و ساخت‌وساز در ساختمان دایره‌ای شکل مرکزی همچنان ادامه دارد.

آمفی‌تئاتر استیو جابز ساختمانی دایره‌ای شکل با نمایی شیشه‌ای است که با ارتفاع 6 متر در کنار ساختمان اصلی اپل پارک واقع شده است. آمفی‌تئاتر استیو جابز دارای بزرگ‌ترین سقف از جنس فیبر کربن در دنیا است. مساحت این ساختمان بیش از یازده هزار مترمربع و با گنجایش 1000 نفر بوده و اپل تصمیم دارد رویدادهایش را در این ساختمان برگزار کند.

این مجموعه به خاطر یادبود مدیرعامل سابق اپل به نام استیو جابز ثبت‌ شده است و سه‌شنبه هفته آینده برای اولین بار و برای برگزاری رویداد جدید اپل به بهره‌برداری می‌رسد.

بر اساس شایعات، اپل در رویداد دوازدهم سپتامبر تصمیم دارد تا از محصولات جدید خود از جمله نسل جدید آیفون، اپل‌واچ و Apple TV رونمایی کند.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.