گشت و گذار در اپل پارک با طعم واقعیت افزوده + ویدیو

مرکز بازدید کنندگان اپل پارک از 3 روز پیش برای بازدید عمومی باز شده است. در این میان یکی از جالب توجه‌ترین مواردی که در این مرکز می‌توان مشاهده کرد، گشت و گذار در اپل‌پارک با طعم واقعیت افزوده است. با اپل مگ همراه باشید.

در مرکز بازدید کنندگان اپل پارک، بخشی برای گشت و گذار در فضای بیرونی این مرکز با استفاده از تکنیک واقعیت افزوده در نظر گرفته شده است. بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان می‌توانند با آنچه که به قول خود اپل «چشم پرنده» عنوان شده است، با یک آیپد به ماکت اپل‌پارک نگاه کرده و با تکنیک واقعیت افزوده تمامی بخش‌های این مرکز و ساختمان سفینه‌ای شکل آن را مشاهده کنند.

ماکت استفاده شده برای قابلیت «چشم پرنده» از جنس آلومینیوم ساخته شده است . علاوه بر این اپل از موتور گرافیکی Unreal که تا پیش از این در بسیاری از بازی‌های کامپیوتری از آن استفاده شده و همچنین بستر نرم افزاری اختصاصی ARKit برای به تصویر کشیدن اپل پارک با زاویه چشم پرنده استفاده کرده است.

با کمک گرفتن از این اپلیکیشن که استفاده از آن محدود به خود دستگاه‌های داخل مرکز بازدید کنندگان اپل‌ پارک است، بازدید کنندگان می‌توانند سقف ساختمان سفینه‌ای شکل را باز کرده و تک‌تک طبقات و بخش‌های این مجموعه را مشاهده کنند. جالب اینجا است که اپلیکیشن اختصاصی اپل امکان پاسخگویی متفاوت در ساعات مختلف شبانه روز را دارد. بر همین اساس اپلیکیشن با توجه به شرایط آب و هوا و زمان واقعی که کاربر از آن استفاده می‌کند، ظاهر اپل ‌پارک را با تکنیک واقعیت افزوده شبیه سازی می‌کند.

مرکز بازدیدکنندگان اپل پارک از سه روز پیش برای بازدید عموم افتتاح شده است. در این مرکز علاقه‌مندان علاوه بر آشنایی با جزییات مختلف این مرکز و همچنین کمپانی اپل، می‌توانند اجناس و محصولاتی خاص را که تنها در اپل استور داخل اپل پارک فروخته می‌شود را خریداری کنند.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.