اکانت رسمی اینستاگرام اپل راه‌اندازی شد

امروز  8 آگوست 2017 اپل اکانت رسمی اینستاگرامش را راه‌اندازی کرد. با وجود اینکه از اولین عکس این صفحه تنها 17 ساعت گذشته اما تعداد فالوورهای اپل تا کنون 271 هزار نفر است.
با وجود اینکه از فعالیت شبکه مجازی اینستاگرام چیزی حدود 7 سال می‌گذرد اما اپل تا کنون در این شبکه مجازی صفحه‌ای نداشته و بسیاری از خبرگزاری‌ها علت این تأخیر را تنش میان دو شرکت اینستاگرام و اپل می‌دانند. اینستاگرام ابتدا تنها برای iOS ساخته‌ شده بود و تصاویر منتشر شده در آن اکثریت با آیفون گرفته‌ شده بودند، اما در سال 2012 باعرضه این اپلیکیشن در اندروید Phil Schiller؛ مدیر فروش ارشد شرکت اپل اکانت خود را در اینستاگرام پاک کرد!

با عرضه این اپلیکیشن در اندروید تعداد کاربران این اپلیکیشن به شدت افزایش یافت. در حال حاضر اینستاگرام 700 میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد و نادیده گرفتن شهرت و اهمیت آن در دنیای تکنولوژی امروز تقریباً غیرممکن است.

البته انتظار نداشته باشید که در اکانت رسمی اپل تصاویر محصولات و اخبار را ببینید چرا که هدف اپل از راه‌اندازی این اپلیکیشن در واقع انتشار آلبوم تصاویر ثبت شده با آیفون است. همان‌طور که در بالای صفحه نوشته شده: «نگاهی به لنز کاربران آیفون در سراسر دنیا».

تا به این ساعت اپل حدود 7 پست منتشر کرده که تمام آن‌ها در قالب آلبوم تصاویر بودند اما بعید نیست که پست‌های متفاوت و غافلگیر کننده‌ای هم در آینده در صفحه اینستاگرام‌ اپل ببینیم!

اپل پیش‌تر نیز تصاویر مفهومی و باکیفیت ثبت شده با آیفون را به شکل بیلبورد در شهر نیویورک معرفی کرده بود، اما قطعاً اینستاگرام بهترین محل برای این هدف شرکت اپل است.

اگر شما هم تمایل به انتشار آلبوم تصاویر خود در اینستاگرام رسمی اپل را دارید می‌توانید هشتگ #ShotOniPhone را در آلبوم تصاویر خود قرار دهید. همچنین می‌توانید با ارسال دایرکت تصاویر خود برای ما آنها را در اینستاگرام ما منتشر کنید و از اخبار روز تکنولوژی مطلع شوید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.