آپدیت جدید iOS 11 با اموجی های جدید می‌آید

اپل iOS 11 را با اموجی های بیشتر برای کاربران iOS معرفی کرد. در این نسخه اپل 56 اموجی جدید به سیستم‌عامل خود اضافه کرده است. البته اپل هنوز همه اموجی های جدید خود را که پیشتر قول آن را داده بود وارد فضای سیستم‌عامل جدید خود نکرده است و تابه‌حال از 30 اموجی جدید خود پرده برداری کرده است.

در حال حاضر این امو‌جی ها یا امو‌جی های مشابه آن‌ها را کاربران اندروید نیز دارند. اگرچه بسیاری از کاربران اندروید ممکن است نتوانند نسخه جدید این سیستم‌عامل را نصب کنند و به همین خاطر امو‌جی‌های جدید آن را نیز دریافت نکرده‌اند اما در صورت نصب نسخه جدید ، آن‌ها نیز می‌توانند اموجی‌های مشابه اموجی های جدید iOS را روی سیستم‌عامل خود تجربه کنند.

هنوز مشخص نیست که اپل چه زمانی قصد دارد نسخه iOS 11.1 و macOS یا watchOS حاوی اموجی‌های جدید را منتشر کند اما احتمالاً تا هفته آینده نسخه بتای آن منتشر می‌شود و کسانی که آن را دانلود کنند می‌توانند اموجی‌های جدید را نیز ببینند.

اموجی

بعضی از این اموجی‌ها تصاویر حیوانات هستند. مانند همین چند عکسی که در بالا می‌بینید.

اپل به مجموعه اموجی‌های حیوانات خود زرافه، گورخر، جوجه‌تیغی، دایناسور و یک حشره را که به نظر ظاهراً شبیه جیرجیرک است را اضافه کرده است.

اموجی

از طرفی به خاطر فرارسیدن فصل پاییز و زمستان نیز، اپل لباس‌های فصلی ازجمله شال و کلاه و دستکش و لباس‌هایی از این قبیل را هم به مجموعه اموجی‌های خود اضافه کرده است.

اموجی

اپل در هنگام طراحی اموجی‌های جدید بسته غذای چینی برای خیل عظیم کاربران چینی خود به‌علاوه بروکلی و کیک را هم فراموش نکرده است.

اموجی

قلب‌های رنگی رنگی، شخصیت‌های افسانه‌ها و قصه‌ها و اسمایلی های جدید نیز از دیگر اموجی‌های جدید اپل هستند.

اموجی

البته این‌ها همه اموجی‌های جدید اپل نیستند و ما فقط عکس تعدادی از آن‌ها را اینجا گذاشتیم.

اموجی

برای دیدن اموجی‌های جدید اپل  مانند اسمایلی های دیگر بانمک و پرطرفدار باید کمی دیگر نیز صبر کنید.اموجی

آخرین اموجی که البته مهم نیز هست علامتی است که با انگشتان دست نشان داده‌شده است و در زبان اشاره آمریکایی به معنی “دوستت دارم” است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.