اپل مدیر شبکه WGN آمریکا را استخدام می‌کند

از آنجایی که اپل به ارتقای محتوای و کیفیت ویدئوهایش اهمیت ویژه‌ای می‌دهد، حالا قرار است مدیر عمومی و رئیس سابق شبکه WGN آمریکا؛ Matt Charniss را استخدام کند. بر اساس گزارش Variety او قرار است بر گسترش جهانی بخش ویدئویی اپل نظارت کند.

شرکت اپل در این تابستان دو نفر دیگر را هم برای بهبود و ارتقا محتوای اینترنتی‌اش استخدام کرده؛ Jamie Ehrlicht و Zack Van Amburg که هر دو از عوامل اجرایی تلویزیون Sony بودند و برای هدایت جهانی بخش ویدئویی در اپل استخدام شده‌اند. حالا Cherniss قرار است زیر نظر Ehrlicht و Amburg کار کند که این دو نفر هر دو مستقیماً به Eddy Cue گزارش می‌دهند.

Cherniss سابقه درخشانی در صنعت سرگرمی تصویری دارد و برنامه‌های تلویزیونی معروفی از جمله Salem و Manhattan را برای شبکه WGN آمریکا ساخته است که هر دو از سوابق موفق او محسوب می‌شوند. او پس از اینکه از WGN و Tribute استعفا داد از طرف دو شرکت بزرگ Sony Pictures و AMC پیشنهاد کاری دریافت کرد که البته هیچ کدام را قبول نکرد.

Cherniss استخدام دو نفر دیگر توسط اپل را از موفق‌ترین تصمیمات اپل در زمینه محتوی بصری می‌داند، این در حالی است که اپل در ماه‌های اخیر دو سریال؛ Carpool Karaoke و Planet of apps را عرضه کرده و به نظر می‌رسد با استخدام این افراد اپل سعی دارد تا محتوی ویدئویی‌اش را در Apple Music گسترش دهد.

موفقیت اپل در زمینه تبلیغات ویدئویی‌اش از سال‌های اول فعالیت این شرکت تا به امروز مورد تحسین بوده و برای ساخت ویدئوهای تبلیغاتی‌اش همیشه از کارگردانان و بازیگران معروف و موفق استفاده کرده است. اخیراً نیز اپل برای معرفی ویژگی‌های جدید Siri  فیلم تبلیغاتی کوتاهی ساخته که Dwayne Johnson یا Rock بازیگر اصلی آن است.

حالا با استخدام این سه نفر به نظر می‌رسد که اپل می‌خواهد محتوی بصری‌اش را در سطحی بهتر و حرفه‌ای‌تر در دنیا گسترش دهد یا حتی اگر Apple Music در آینده بخواهد با NetfliX  یا Amazon  رقابت کند منطقی به نظر می‌رسد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.