عزم جدی اپل برای سریال سازی با استخدام مدیران Sony Pictures

چند روز پیش اپل به طور رسمی اعلام کرد که دو نفر از مدیران ارشد کمپانی سونی را به استخدام خود در آورده است. پنچشنبه هفته گذشته شرکت سونی اعلام کرده بود Jamie Erlicht و Zack Van Amburg در حال ترک این کمپانی هستند. با وجود اینکه قرارداد این دو نفر با سونی تا ماه آگوست ادامه داشت، اما حالا این دونفر سونی را ترک کرده و به استخدام اپل‌‌ درآمده اند.

این دو نفر که در ساخت بسیاری از سریال های تلویزیونی معروف مانند Breaking Bad، Better Call Saul و The Blacklist نقش مهمی را ایفا کرده اند، حالا قصد دارند در ساخت و تولید سریال های تلویزیونی کمپانی اپل کمک کنند. Erlicht در اولین واکنش رسانه ای خود به پخش شدن این خبر اعلام کرد: «عضویت در تیم کاری اپل افتخاری بزرگ است و ما می خواهیم با تولید محصولات ویدئویی با کیفیت، موفقیت همیشگی اپل‌ را در این حوزه نیز تکرار کنیم.»

طبق گزارش های اخیر Amburg و Erlicht از این پس در دفتر اپل‌ واقع در شهر لوس آنجلس به فعالیت خواهند پرداخت و از این پس مدیران ارشد برنامه تلویزیونی اپل خواهند بود. مدت کوتاهی است که اپل اعلام کرده که قصد تولید برنامه های تلویزیونی را دارد. بر همین اساس، اپل‌ قدم های اولیه برای تولید و ورود به دنیای سریال های تلویزیونی را با سریال تلویزیونی Planet of Apps  برداشته است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.