تب جدید iTunes برای کمک به آسیب دیدگان طوفان هاروی و ایرما

اپل برای تسهیل واریز کمک‌های نقدی مردم به آسیب دیدگان طوفان‌ هاروی و ایرما مجدداً اواخر این هفته یک تب جدید در iTunes ساخت. با اپل مگ همراه باشید.

با استفاده از این تب جدید مردم می‌توانند با استفاده از یک آیفون، آیپد، مک یا کامپیوتر وارد برنامه iTunes شوند و کمک‌های نقدی خود را مستقیماً و به‌راحتی واریز کنند.

اپل علاوه بر این کار، روز جمعه اعلام کرد قصد دارد 3 میلیون دلار دیگر به فعالیت‌های امدادی برای کمک به آسیب دیدگان طوفان هاروی و ایرما اختصاص دهد. اپل قبلاً نیز 2 میلیون دلار از طریق صلیب سرخ به آسیب دیدگان طوفان کمک مالی کرده بود.

این مبلغ قرار است صرف حمایت از برنامه تلویزیونی Hand in Hand شود. این برنامه برای جمع‌آوری کمک به آسیب دیدگان طوفان‌های مرگبار هاروی و ایرما روی آنتن شبکه‌های ABC ، CBS ، FOX ، NBC و HBO می‌رود. بسیاری از هنرمندان معروف نیز در این برنامه تلویزیونی که روز سه‌شنبه به‌صورت زنده به روی آنتن می‌رود حاضر خواهند شد.

اپل اواخر ماه اوت نیز لینکی را در iTunes برای واریز کمک‌های نقدی به‌ حساب صلیب سرخ اختصاص داد. تمامی مبالغی که به این حساب واریز می‌شد برای کمک به آسیب دیدگان طوفان هاروی صرف شد.

طوفان هاروی تاکنون موجب مرگ بیش از 50 نفر شده است و یک میلیون نفر را نیز آواره کرده است. به گزارش رویترز این طوفان تاکنون به بیش از 200 هزار خانه آسیب جدی وارد کرده است. بر اساس برخی منابع خسارت این طوفان 180 میلیارد دلار تخمین زده شده است. تا به‌ حال بسیاری از پزشکان، پرستاران، سازمان‌های مذهبی و افراد داوطلب برای کمک به حادثه دیدگان به مناطق آسیب‌دیده توسط طوفان رفته‌اند.

با وجودی که سازمان‌های بسیاری از جمله اپل کمک‌های نقدی هنگفتی برای جبران خسارت‌های وارده کرده‌اند اما هنوز کافی نیست. بسیاری امیدوارند که برنامه تلویزیونی Hand in Hand بتواند منابع مالی بیشتری برای آسیب دیدگان جمع‌آوری کند. در این برنامه جرج کلونی، بیانسه، جرج استریت و بسیاری از شخصیت‌های معروف دیگر آمریکا نیز حضور خواهند داشت.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.