راز اتاق مخفی در آمفی‌ تئاتر استیو جابز!

از هفته گذشته با معلوم شدن تاریخ رویداد سپتامبر و معرفی محصولات جدید اپل، شایعات درباره مکان برگزاری این رویداد و آمفی‌ تئاتر استیو جابز بسیار زیاد شده است.

با این‌ حال یکی از گزارشگران بلومبرگ که در حومه کوپرتینو زندگی می‌کند ادعا کرده که جزئیات بیشتری در مورد آمفی‌ تئاتر استیو جابز و آنچه زیر سقف نقره‌ای این بنا واقع‌ شده است دارد. با اپل مگ همراه باشید.

Neil Cybart تصاویری از دو بلوپرینت را در توییتر منتشر کرده که اطلاعات زیادی را در مورد ساختار آمفی‌ تئاتر استیو جابز فاش می‌ساخت. این تصاویر نشان می‌دادند که محیط منطقه لابی دارای یک طبقه زیرین است که از طریق دو راه‌پله و دو آسانسور قابل‌ دسترسی است.

اتاق مخفی در آمفی‌تئاتر استیو جابز فاش شد

فضای سالن نمایش این مجموعه در یک محیط دایره‌ای شکل در لابی قرار دارد. به همین دلیل تا پیش‌ از این معلوم نبود که برگزارکنندگان رویدادها در این مجموعه از کجا می‌خواهند وارد سالن شوند و از کجا روی سن حاضر می‌شوند اما منابع بلومبرگ مکان مخفی ورود و خروج برگزارکنندگان مراسم را مشخص کردند.

بر همین اساس، زمانی که تیم کوک و همکارانش معرفی محصولات جدید، از جمله آیفون، اپل‌واچ و اپل‌تی‌وی را به اتمام رساندند، یک سورپرایز جدید در زمان خروج افراد حاضر در مراسم وجود خواهد داشت. یک دیوار مخفی به سمت فضایی توخالی به سمت زیر ساختمان دایره‌ای شکل باز شده که انتهای آن اتاق نمایش محصولات قرار دارد.

اتاق مخفی در آمفی‌تئاتر استیو جابز فاش شد

Neil Cybart همچنین ادعا می‌کند که دیوارهای دایره‌ای شکل اصلی قابلیت تغییر مکان‌ دارند و مکان‌های مخفی سالن در پشت آن‌ها قرار دارد که پس از پایان مراسم معرفی و با جابجایی دیوارهای دایره شکل راه برای رسیدن به آن‌ها باز خواهد شد.

شایعات درباره آمفی‌ تئاتر استیو جابز و نحوه طراحی و معماری آن در حالی مطرح‌ شده‌اند که اپل تا دو روز دیگر و در دوازدهم سپتامبر از این سالن به همراه محصولات جدید خود نظیر نسل بعدی آیفون، سری سوم اپل‌واچ و نسل پنجم اپل‌تی‌وی رونمایی خواهد کرد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.