رقابت اپل و آمازون بر سر جیمز باند

در قسمت 25 فیلم جیمز باند، شرکت اپل هم به دنبال 007 است! با اتمام قرارداد میان Sony Pictures و سازندگان این فیلم در سال 2015، حالا بسیاری از کمپانی‌های معتبر تکنولوژی، برای گرفتن حق امتیاز قسمت جدید این فیلم تلاش می‌کنند.

با اتمام قرارداد سونی برای حق امتیاز این فیلم، تقریباً همه گمان می‌کردند که شرکت Warner Bros قرار است توزیع کننده بعدی جیمز باند باشد اما سر و کله دو شرکت بزرگ تکنولوژی؛ Apple و Amazon نیز پیدا شد و حالا رقابت اصلی ما بین این دو شرکت است.

با ورود این دو شرکت به عرصه رقابت میان توزیع کنندگان، حالا کمپانی Warner Bros باید بیش از این‌ها برای متقاعد کردن MGM؛ تهیه‌کننده‌ این فیلم تلاش کند. حتی به نظر می‌رسد که اپل و آمازون پیشنهاد‌هایی بیش از امتیاز حق توزیع برای کارگردان این فیلم دارند و درصددند تا گواهی تهیه‌کنندگی و ساخت فیلم را از MGM خریداری کنند.

اپل، آمازون و وارنر بروس تنها رقیبان این مجموعه تلویزیونی 55 ساله نیستند و شرکت‌هایی چون Fox و Universal هم در این رقابت تلاش می‌کنند و پیشنهاد‌های چشمگیری را ارائه داده‌اند. پیش‌بینی‌ شده است که قرارداد جیمز باند ارزشی معادل 2 تا 5 میلیارد دلار خواهد داشت که اپل سرمایه‌دارترین کمپانی در عرصه این رقابت است و قدرت پرداخت بیشترین مبلغ را خواهد داشت. همچنین که در ماه‌های اخیر متخصصان حرفه‌ای؛ از جمله Zack Van Amburg و Jamie Erlicht را برای این کار استخدام کرده که در گذشته از مهم‌ترین مدیران Sony Pictures بوده‌اند.

در اخبار روزهای گذشته نیز خبر بازی مجدد Daniel Craig به عنوان بازیگر نقش اول در قسمت بیست و پنجم جیمز باند تائید شد که خبر خوشحال کننده‌ای برای مخاطبان این فیلم است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.