عرضه مدل‌های ۱۳ اینچی MacBook Pro 2017 ریفربیشد در فروشگاه آنلاین اپل

اپل محصولات ریفربیشد (Refurbished) فروشگاه آنلاین خود را آپدیت کرد و مدل‌های MacBook Pro 2017 سیزده اینچی را  نیز که دارای Touch Bar هستند به فروشگاه خود اضافه کرد.

اپل محصولات جدید خود از جمله همین مدل MacBook Pro 2017  سیزده اینچی را ماه June (خرداد 96) در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان معرفی کرد. از زمان معرفی محصولات جدید در خرداد ماه تا بحال این اولین بار است که اپل آنها را در فروشگاه محصولات Refurbished آنلاین خود برای فروش در دسترس عموم قرار می دهد.

طبق گزارش وبسایت Macrumer، اپل تا همین الان که این متن منتشر می شود در مجموع 15 مدل MacBook Pro را با تخفیف بین 15 تا 16 درصد در سایت آنلاین فروش خود در دسترس قرار داده است. در میان لیست مک بوک‌های ریفربیشد عرضه شده،  مدل 3.5GHz/16GB/1TB در صدر است. این مدل در حالت نرمال به قیمت 2.899 دلار فروخته می شود و مدل ریفربیشد آن در فروشگاه Refurbished اپل به قیمت 2.459 دلار قیمت گذاری شده است. در بین محصولات اپل محصولاتی با قیمت 1529 دلار نیز دیده می شود.

MacBook Pro 2017

از میان مدل‌های جدیدی که اپل در فروشگاه ریفربیشد خود آماده عرضه کرده است مدل 15 اینچی MacBook Pro، که آن هم در ماه خرداد معرفی شده است، هنوز در فروشگاه آنلاین ریفربیشد اپل دیده نمی‌شود، ولی احتمالاً به زودی آن هم به لیست محصولات فروشگاه اضافه خواهد شد.

refurbished (ریفربیشد) یا بازسازی واژه‌ای‌ است که به اشتباه در بازار ایران با عنوان گوشی‌های «رفرش» جا افتاده است. اما در حقیقت به آیفون‌هایی اتلاق می‌شود که در خط تولید اپل دچار مشکل سخت افزاری جزئی شده‌اند. اپل این محصولات را به چهار درجه کیفی C ، B ، A و D تقسیم کرده است و با برچسب  RFB که مخفف عبارت Refurbished است با قیمت پایین تر به بازار عرضه می‌کند. کلیه محصولات ریفربیشد اپل قبل از عرضه به فروشگاه‌ها از یک پروسه کامل و دقیق شامل بازرسی محصول و تعمیر عبور می‌کنند و سپس تمیز شده و بعد از بسته بندی آماده عرضه به بازار می‌شوند.

نکته مهم و آخر اینکه مک بوک‌های ریفربیشد اپل دارای یک سال وارانتی (Warranty) هستند. درصورت خرید AppleCare + وارانتی محصول قابل تمدید نیز است.

برای اطلاعات بیشتر درباره خرید محصولات ریفربیشد، راهنمای خرید ریفربیشد اپل مگ را مطالعه کنید.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.