راز چیدمان در Apple Store

همه می دانند که Apple موفقیت خود را مدیون نظم و دقت بی مانند خود است. از سخت افزار و نرم افزار محصولات گرفته تا طراحی وب سایت اپل و حتی فروشگاه های فیزیکی یا همان Apple Store ها همگی با دقت فراوانی طراحی می شوند. این کمپانی از ساخت موارد کلی تا اجرای کوچک ترین و ریز ترین نکات حساسیت بسیاری به خرج می دهد. با اپل مگ همراه باشید

اگر یک روز صبح وارد یکی از اپل استورهای رسمی شوید، در نگاه اول متوجه ترتیب خاص و منحصر به فردی خواهید شد. اما نکته ای که شاید در این میان هرگز متوجه آن نشوید نظم خاص زاویه باز شدن تمام صفحه نمایش مک بوک ها در Apple Store است.

محصولات اپل همگی با ظرافت و زیبایی خاصی طراحی می شوند. به طوری که شاید در نگاه اول فکر کنید که اپل به نحوه طراحی ظاهری محصولات خود، بیش از طراحی داخلی اهمیت می دهد. اما حقیقت این نیست. اپل تلاش می کند تا با قرار دادن محصولات در زاویه ای خاص، ظرافت و زیبایی محصولات را در همان نگاه اول به رخ بکشد.

راز چیدمان در Apple Store

جالب اینجاست که اگر پیش از باز شدن اپل استور در آنجا حضور داشته باشید، خواهید دید که کارمندان با استفاده از یک اپلیکیشن نصب شده در iPhone، تمام صفحه نمایش مک بوک های حاضر در فروشگاه را در یک زاویه خاص تنظیم می کنند. در حقیقت تمام اپل استور های رسمی موظفند تا دستگاه های موجود را با زاویه و شیوه ای خاص که توسط کارشناسان تعیین شده، مرتب کنند.

نحوه چیدمان محصولات باید به شکلی باشد که بازدید کنندگان در نگاه اول بتوانند تمام ابعاد و ظرافت بکار رفته در محصولات را ببینند. این قاعده در مورد تمامی محصولات اصلی پابرجاست و محصولات بر اساس نوع طراحی و ابعادی که دارند، باید با زاویه ای خاص قرار بگیرند.

به همین دلیل تمام مک بوک های موجود در اپل استورهای رسمی در زاویه 70 درجه تنظیم می شوند تا علاوه بر نمایش کامل ظرافت آنها، صفحه نمایش باکیفیت آن نیز به چشم شما بیاید و دقیقا به همین دلیل است که تمام مک بوک ها و آیپد ها به اینترنت متصل هستند تا با زاویه مشخص بتوانید آزادانه با دستگاه ها کارکنید و ایمیل خود را چک کرده یا از وبگردی با آن لذت ببرید چرا که اپل می خواهد شما ظرافت، کیفیت و دقت ساخت محصولات را بیشتر درک کنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.