معرفی اپلیکیشن های برتر هفته

امروزه  App Store پرشده از اپلیکیشن ها و بازی‌های گوناگون که بعضی‌ اوقات شاید انتخاب آن‌ها برای ما دشوار باشد. هرچند که معمولاً مواردی که در App Store قابل‌نصب هستند توسط Apple بررسی و تائید می‌شود، اما همواره مشکل انتخاب برای کاربران وجود داشته است.

در معرفی اپلیکیشن های برتر هفته، سعی شده تا اپلیکشن‌های رایگان و پولی در کنار هم معرفی شوند تا اگر دستتان برای خرید اپلیکیشن‌ها باز است، از خرید این اپلیکیشن ها نیز لذت ببرید. با برترین های این هفته از نگاه اپل مگ آشنا شوید.

معرفی اپلیکیشن های برتر هفته

Enlight Photofox

اگر به ویرایش عکس‌ها و تصاویر علاقه داشته باشید، به‌ احتمال‌ زیاد نام اپلیکیشن Enlight برایتان آشنا است. Enlight یکی از اپلیکیشن هایی است که توانست جایزه بهترین طراحی و توسعه را در کنفرانس WWDC 2017 از طرف اپل دریافت کند. اما حالا کمپانی Lightricks اقدام به انتشار نسخه‌ای جدید از این اپلیکیشن بانام Enlight Photofox یا Enlight 2 کرده است. شاید در ابتدا باور این مسئله دشوار باشد که حتی بدون داشتن کوچک‌ترین دانشی از ویرایش عکس می‌توانید تصاویر خود را هنرمندانه تغییر داده و یک اثر هنری جدید بسازید. قابلیت‌های این اپلیکیشن‌ علاوه بر ترکیب دو تصویر و گذاشتن فیلترهای مختلف، شامل قابلیت نقاشی کشیدن، استفاده از افکت‌های گرافیتی و تنظیم شفافیت لایه‌های مختلف می‌شود.

معرفی اپلیکیشن های برتر هفته

All Day

یکی از اپلیکیشن های توسعه‌یافته توسط کمپانی Adidas برای علاقه‌مندان به‌تناسب اندام و سلامتی. این اپلیکیشن با ارائه تمرینات مختلف روزانه و روتین می‌تواند به شما کمک کند تا به اندام متناسب خود برسید و آن را حفظ کنید. این اپلیکیشن‌ رایگان با استفاده از تمرینات یوگا و ارائه دستور پخت غذاهای مقوی و سالم به شما کمک می‌کند تا سبک زندگی خود را بهتر کنید. البته تنها قابلیت این اپلیکیشن رسیدن به اندام متناسب و حفظ آن نیست بلکه All Day می‌تواند برای رسیدن به آرامش ذهن و رسیدن به یک خواب شبانه روتین و آرامش‌بخش نیز به شما کمک می‌کند.

معرفی اپلیکیشن های برتر هفته

One Thousand Life Hacks

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که علاقه زیادی به ترفندهای مختلف زندگی دارند. امروزه این ترفندها بانام Life Hack در سراسر اینترنت و شبکه‌های اجتماعی پیدا می‌شوند. One Thousand Life Hacks اپلیکیشنی است که شامل مجموعه‌ای بی‌نظیر از این ترفندها است تا با انجام چند کار هوشمندانه بتوانید زندگی خودتان را تغییر دهید.  برای استفاده از این اپلیکیشن باید تا حدودی به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید چراکه این ترفندها به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند.

معرفی اپلیکیشن های برتر هفته

Fender Play

Fender Play یک اپلیکیشن‌ خودآموز موسیقی است که به کمک آن می‌توانید به‌راحتی نواختن موسیقی را بدون نیاز به کلاس رفتن و صرف هزینه و زمان زیاد یاد بگیرید. اگر یک گیتار در گوشه اتاق خانه شما در حال خاک خوردن است، وقت را تلف نکنید و این اپلیکیشن رایگان را نصب‌کرده و با ساختن حساب کاربری شروع به یادگیری درس‌های مختلف آن، ‌که به‌صورت ویدئویی تهیه‌ شده است کنید. یادگیری از طریق این اپلیکیشن نیازی به داشتن دانش قبلی در زمینه نواختن گیتار یا تئوری موسیقی ندارد و حتی برای کسی که برای اولین بار گیتار را در دست می‌گیرد نیز مناسب است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.