کارائوکه‌های انیموجی بدنبال فروش آیفون ۱۰ شبکه‌های اجتماعی را قرق کردند

گربه، روباه ، میمون و کلی شخصیت‌های دیگر انیمیشینی اپل در کارائوکه‌های انیموجی شبکه‌های اجتماعی را به شکل بی نظیری فعال کرده‌اند.

در هفته گذشته همه ناظران و کاربرانی که شانس کار با آیفون ۱۰ اپل را داشته‌اند از قابلیت جدید و سرگرم کننده آن به نام انیموجی استفاده فراوانی داشته‌اند. در یکی از کارکردهای این قابلیت کاربران دست به ساختن فیلم‌های انیمیشنی دوبله شده با آهنگ‌های مختلف کرده‌اند که با چهره متحرک این شخصیت‌ها جلوه زیبایی پیدا کرده‌اند.

برای کسانی که از ماهیت انیموجی خبری ندارند پیشنهاد می‌کنیم به پست‌های قبلی ما سری بزنند. قابلیتی که از چهره و صدای شما برای ساختن ویدیوهای بامزه کارتونی استفاده می‌کند. این قابلیت با استفاده از سیستم ترودبث آیفون ۱۰ کاربران را به ۱۲ شخصیت مختلف کارتونی تبدیل می‌کند.

کارائوکه‌های انیموجی بدنبال فروش آیفون ۱۰ شبکه‌های اجتماعی را قرق کرد

قابلیت اصلی آیفون ۱۰ به کاربران اجازه ضبط ویدیوی ۱۰ ثانیه‌ای می‌دهد، اما این مقدار کوتاه باعث شده برخی از کاربران سراغ ترفندهایی همچون قابلیت ضبط صفحه نمایشگر در آیفون و iOS 11  بروند.

برای ساختن چنین ویدیوهایی با آیفون ۱۰ خود می‌توانید از طریق قابلیت ضبط نمایشگر و انیموجی‌ها (به صورت تمام-صفحه) در اپ مسیج اقدام کنید. ویدیوی ضبط شده به گالری دستگاه شما خواهد رفت.

برخی از کاربران فراتر از یک انیموجی رفته و با استفاده از اپ‌های ویرایش فیلم چندین انیموجی را در کنار هم قرار داده و چیزی شبیه به یک ویدیو کلیپ کارتونی برای آهنگ مورد علاقه خود ساخته‌اند.

انیموجی شاید قابلیتی باشد که بعد از گذشت چند ماه از جنب و جوش آن کاسته شود، اما برای الان، اپل از این موج تبلیغات رسانه‌ای برای نمایش دادن قدرت محصول آیفون ۱۰ خود در شبکه‌های اجتماعی به خوبی سودمند شده است. هنگامی که در تایملاین خود در یکی از این برنامه‌ های اجتماعی،  ویدیویی از انیموجی‌های آیفون ۱۰ را مشاهده کنید متوجه این نکته خواهید شد.

در آخر بد نیست نگاهی به چند ویدیوی ساخته شده انیموجی توسط کاربران آیفون ۱۰ بیاندازیم:

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.