چگونه فریم ور AirPods را بروزرسانی کنیم

مدت زیادی از معرفی AirPods نگذشته و در همین مدت کوتاه محبوبیت زیادی میان کاربران پیدا کرده تا حدی که تبدیل به پرطرفدار ترین گوشی بی سیم برای دستگاه های iOS شده است.

اپل در طراحی این محصول تلاش زیادی کرده تا استفاده از آن از همه لحاظ بسیار راحت باشد. از ارتباط با iPhone گرفته تا گوش کردن به موسیقی و دسترسی به Siri، همگی با دقت فراوان طراحی شده تا تجربه استفاده از A‌irPods کاملا بی نظیر باشد. البته کار اپل فقط به طراحی سخت افزاری و کیفیت پخش این محصول محدود نشده، بلکه حتی در آسان سازی روند آپدیت فریم ور آن نیز دقت زیادی شده است.

روند به روز رسانی AirPods بسیار ساده، اما کمی متفاوت از دیگر محصولات اپل است. برای این کار به هیچ وجه نیازی به نرم افزار های آپدیت کننده نیست؛ بلکه به راحتی می توانید با استفاده از iPhone خود، فریم ور AirPods را آپدیت کنید. برای این کار ابتدا از اتصال ‌AirPods به iPhone، و اتصال iPhone به اینترنت اطمینان حاصل کنید و سپس روند آپدیت فریم ور به صورت خودکار شروع خواهد شد. روند آپدیت AirPods بر خلاف آپدیت های سیستم iOS نیازی به تایید دستی شما ندارد و به راحتی می توانید با قرار دادن آنها در Case مخصوص خود، این کار را انجام دهید.

در صورتی که آپدیت فریم ور AirPods به صورت خودکار انجام نشد، آنها را در Case مخصوص خود و در حالت شارژ قرار دهید و از اتصال iPhone خود به اینترنت اطمینان حاصل نمایید. سپس درب Case مخصوص را باز کنید و زمانی که پیام آن را در گوشی خود دیدید، طبق روند معمول آن را Swip کنید و سپس درب Case را ببندید و 30 دقیقه منتظر بمانید تا فرایند به روز رسانی انجام شود.

نحوه چک کردن نسخه فریم ور AirPods

  1. زمانی که AirPods به iPhone یا iPad متصل است، به بخش Settings رفته و در بخش General وارد زیر شاخه About شوید.
  2. حال برروی A‌irPods ضربه زده و نسخه فریم ور Air‌Pods خود را مشاهده کنید.

چگونه فریم ور AirPods را بروزرسانی کنیم

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.