چشم‌انداز اپل برای ۲۳ میلیون اپل واچ به مشترکین شرکت خدمات درمانی Aetna

شرکت اپل اخیراً در حال رایزنی برای عرضه اپل واچ های توقف تولید شده به مشتریان شرکت خدمات درمانی Aetna است.

بر اساس گزارش CNBC اپل با همکاری Aetna در حال آماده‌سازی بسترهای مناسب برای ارائه مدل‌های قدیمی اپل واچ در بیمارستان‌های تحت پوشش این بیمه خدمات درمانی است.

مدتی است که Aetna برنامه‌ای به منظور عرضه رایگان اپل‌واچ به کارمندان و فروش آن‌ها با قیمت پایین‌تر به مشتریان را راه انداخته است اما این شرکت اخیراً اعلام کرده که در حال مذاکره برای عرضه رایگان این ساعت‌های هوشمند به مشتریان خود است.

این شرکت در طی اعلامیه‌ای در وب‌سایت رسمی خود اعلام کرده که اپل، یکی از مسئولان پروژه‌های خاص در زمینه سلامت خود به نام Myoung Cha را مسئول این مذاکرات کرده است. Aetna در ادامه اعلام کرده که تلاش دارد تا باعرضه اپل واچ های توقف تولیدشده به مشتریان، قصد دارد تا شیوه‌های نوین برای سبک زندگی سالم‌تر و روش‌های بهتر برای مدیریت رژیم غذایی را به آن‌ها عرضه کند.

Aetna در ادامه ادعا کرده که برنامه‌های جدید سلامتی با کمک فناوری‌های نوین را از اوایل 2018 شروع می‌کند و هدف اصلی این شرکت گسترش اهداف تعیین‌ شده سپتامبر سال گذشته است. در سپتامبر سال گذشته Aetna اعلام کرد که با اقدام به عرضه اپل واچ های توقف تولید شده، قصد دارد تا شیوه های نوین سبک زندگی و رژیم غذایی سالم تر را به مشتریان ارائه دهد.

Aetna در عین‌ حال مدعی شده که در حال کار روی توسعه اپلیکیشن‌های مختلف سلامتی برای دستگاه‌های هوشمند تولید شده توسط اپل نظیر آیفون، آیپد و همچنین اپل واچ است.

این شرکت خدمات درمانی تصمیم دارد تا اپل واچ‌ های توقف تولیدشده و بعضی دیگر از مدل‌های اپل‌واچ را، در صورت موفقیت مذاکرات با اپل به مشتریان ارائه دهد. پیش‌ازاین نیز وب‌سایت خبری The Verge اعلام کرده بود که Aetna تلاش دارد حتی سری سوم اپل واچ را در لیست محصولات رایگان ارائه‌شده خود به مشتریان جای دهد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.