نگاهی به میز کار یک طرفدار حرفه‌ای محصولات اپل

طرفداران پر و پا قرص محصولات اپل، معمولاً در استفاده و انتخاب دستگاه‌های الکترونیکی، خصوصیات منحصر به فردی دارند. کاربران حرفه‌ای محصولات اپل که معمولاً از طرف مخالفان  این کمپانی «اپل زامبی» خطاب می‌شوند، توجه خاصی برای نحوه استفاده از دستگاه‌های دیجیتالی قائل هستند. در این مطلب شما را با یکی از همین افراد، و میز کار سفارشی او آشنا می‌کنیم. با اپل مگ همراه باشید.

Ben Lovejoy یکی از نویسندگان مجله 9to5mac در حقیقت یکی از هواداران دو آتیشه محصولات اپل به حساب میاید.

Lovejoy در پروفایل شخصی‌اش در 9to5mac نوشته که کارش را از PC World شروع کرده و برای ده‌ها مجله فعال در حوزه فناوری و کامپیوتر مقاله نوشته است.

نگاهی به میز کار یک طرفدار حرفه‌ای اپل

او خود را به اندازه کافی مسن می‌داند تا حدی که به تجربه استفاده از اولین کامپیوتر Mac  افتخار می‌کند. او همچنین در پروفایل خود نوشته که در حال حاضر از یک مک بوک پروی 15 اینچی، یک مک بوک ایر 11 اینچی، یک آیپد پروی 10.5 اینچی 256 گیگابایت 4G و البته! یک آیفون 10 به همراه اپل واچ سری 3 استفاده می‌کند.

نگاهی به میز کار یک طرفدار حرفه‌ای اپل

اما یکی از جالب‌ترین نکاتی که Lovejoy در مورد خود گفته ، این است که او «سیم‌ها را اهریمنی می‌داند» و برای همین از یک میز کار سفارشی که خودش به آن OC Desk می‌گوید استفاده می‌کند.

نگاهی به میز کار یک طرفدار حرفه‌ای اپل

Ben Lovejoy  به‌عنوان یک کاربر حرفه‌ای و دو آتیشه اپل، اهمیت زیادی به تجربه کاربری خودش می‌دهد.

نگاهی به میز کار یک طرفدار حرفه‌ای اپل

تصاویری که او از میز کار خودش منتشر کرده بسیار جالب است. او تمامی سیم‌ها را از سوراخ‌هایی به زیر میز هدایت کرده تا در کمترین حالت ممکن نمایان شوند.

نگاهی به میز کار یک طرفدار حرفه‌ای اپل

البته تصاویری که او از میز کارش گذاشته بسیار قدیمی هستند و به طور صد در صد مطمئنیم که او دستگاه‌های خودش را تا به امروز چندین بار به‌روز کرده است. در تصاویر این میز iPhone 4s به همراه مک بوک پروی 17 اینچی دیده می‌شود که هر دو به نسبت بسیار قدیمی میایند.

بااین‌حال یک نکته خیلی مهم در مورد میز کار او وجود دارد و آن‌هم اینکه او به‌عنوان یک کاربر حرفه‌ای و دو آتیشه اپل، اهمیت زیادی به تجربه کاربری خودش می‌دهد.

نگاهی به میز کار یک طرفدار حرفه‌ای اپل

در این تصویر برخی از تجهیزات میز او آپدیت شده اند

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.