۸ ویژگی جدید ویرایش تصاویر در MacOS High Sierra

اپل نسخه عمومی اولیه MacOS High Sierra را پنجشنبه گذشته در اختیار کاربرانش قرار داد که اخبار مرتبط با ویژگی‌ها و بهبودهای اعمال‌ شده را پیش‌تر منتشر کردیم.

به نظر می‌رسد اپل در این نسخه توجه بخصوصی نسبت به ویژگی‌های بصری سیستم‌ عامل جدیدش نشان داده، در اینجا به 8 مورد از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

رابط کاربر تازه

اگر در نسخه جدید MacOS  اپلیکیشن Photos را بازکرده باشید قطعاً متوجه نوار کناری سمت چپ و پنل جدید ویرایش این اپلیکیشن شده‌اید که تغییر مسیر ساده‌تری را برای کاربرانش میسر کرده است. تمام تغییراتی را می‌توانید اعمال کنید در این پنل می‌توانید ببینید.

ابزار Curves

شاید بهترین تغییر اعمال‌شده در قسمت Photos اضافه شدن ابزار Curves باشد که به شما امکان ویرایش نور حرفه‌ای بدون نیاز به اپلیکیشن های Third-Party را می‌دهد.

ابزار level

از جمله ابزارهایی که تمام اپلیکیشن های ویرایش باید داشته باشند. توانایی کاهش Noise و Sharp کردن تصویر را به کاربرانش می‌دهد.

فیلتر  Revampe

اپل ابزارهای فیلترش را به‌روزرسانی کرده، هرچند حالا کمی شبیه به ورژن قدیمی‌تر Photos است. فیلتر عمق رنگ درست مثل نوار فیلم عکس تصاویر را با عمق رنگ‌های مختلف کنار هم قرار می‌دهد.

یک نکته ساده اما مهم امکان Compare است که به ورژن جدید اضافه‌شده تاشده تصویر ویرایش شده را با تصویر اصلی مقایسه کنید.

Selective Color

این ابزار امکان تغییر غلظت هر رنگ به‌طور جداگانه را به کاربرانش می‌دهد.

امکان ویرایش تصاویر Live

حالا می‌توانید عکس‌های Live را درست مثل ویرایش در iOS 11 در MacOS هم ویرایش کنید. کلیپ‌ها را از هر جایی که خواستید برش دهید و تصویر cover را انتخاب کنید و عینا مثل عکس ویدئو و عکس‌های Live را هم ویرایش کنید.

انتخاب عکس‌ها

در ورژن جدید MacOS انتخاب هم‌زمان چند عکس برای ویرایش گروهی آن‌ها راحت‌تر شده، تعداد عکس‌هایی که انتخاب کرده‌اید گوشه بالا سمت راست قابل‌ مشاهده است.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.