۷۵ درصد آمریکایی ها آیفون می‌خرند

نتیجه یکی از تحقیقات اخیر خبرگزاری CIRP در مورد مصرف کنندگان نشان می‌دهد که در سه ماهه آپریل تا ژوئن 2017، اپل توانسته تعداد زیادی از کاربران تلفن‌های هوشمند اندرویدی را به خرید آیفون متقاعد کند. این آمار نشان می‌دهد که میزان مهاجرت کاربران گوشی‌های اندرویدی در بازه سه ماهه آپریل تا ژوئن به بیشترین حد خود در دوازده ماه گذشته رسیده است.

این تحقیق همچنین ادعا می‌کند که تعداد خریداران تلفن‌های هوشمند اندرویدی از اکتبر 2016 تا ژوئن 2017 تنها 14 تا 17 درصد تعداد خریداران تلفن های هوشمند اپل بوده است. این آمار نشان می‌دهد که بسیاری از کاربران تلفن‌های هوشمند اندرویدی، مهاجرت به iPhone را ترجیح داده‌اند.

CIRP همچنین ادعا می‌کند که سهم فروش آیفون 7 و 7 پلاس از آپریل تا ژوئن مجموعا 81 درصدِ تمام تلفن‌های هوشمند فروخته شده در آمریکا بوده که 47 درصد آن متعلق به iPhone 7 و 34 درصد متعلق بهiPhone 7 Plus بوده است.

به نظر می‌رسد که افزایش سهم فروش آیفون در آمریکا ارتباط محسوسی با تخفیف‌های ویژه چند ماه اخیر اپراتورهای موبایل در آمریکا داشته باشد. بر همین اساس شرکت T-Mobile اخیرا تخفیف‌های ویژه‌ای تا 400 دلار برای خرید مدل‌های مختلف این تلفن هوشمند ارائه داده است. این در حالی است که تیم کوک در ماه می امسال ادعا کرده بود که  اطلاع رسانی‌ها در مورد iPhone 8 باعث توقف در فروش آیفون شده است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.