دو روز پیش Apple دعوت نامه های رسمی کنفرانس جهانی توسعه دهندگان خود WWDC 2017 که مهمترین رویداد خبری پیش روی این شرکت قلمداد می شود را به خبرنامه ها و سایت های رسانه ای مختلف فرستاد. این دعوت نامه تایید کننده گردهمایی عظیمی است که همراه با سخنرانی و رونمایی محصولات جدید Apple در روز پنجم ژوئن، ساعت 10 صبح به وقت غرب آمریکا برگزار خواهد شد.

Apple بر اساس سنت دیرینه خود، روز اول سخنرانی اصلی کنفرانس جهانی توسعه دهندگان را به معرفی نرم افزارهای جدید اختصاص خواهد داد. انتظار می رود که در این کنفرانس شاهد  نسخه جدیدی از iOS ،macOS ،tvOS و watch OS باشیم و همچنین به احتمال زیاد از محصولات سخت افزاری جدیدی مانند کامپیوتر iMac ارتقا یافته و یا محصولاتی که هنوز در حد شایعه هستند مانند اسپیکر سیری رونمایی خواهد شد.

طبق اعلامیه رسمی Apple که در ماه فوریه منتشر شد؛ کنفرانس جهانی توسعه دهندگان نرم افزاری امسال، در روزهای پنجم تا نهم ژوئن در شهر سن خوزه کالیفورنیا برگزار می شود.

بلیط های ورودی این کنفرانس که 1599 دلار قیمت گذاری شده اند، بر اساس قرعه کشی در پایان ماه مارچ توزیع شده اند. همچنین بلیط های مجانی مختص برندگان بورسیه های تحصیلی در آپریل پخش شدهاند.

این کنفرانس با حضور صدها مهندس Apple که برای پاسخگویی به سوالات مهمانان و میزبانی توسعه دهندگان گرد هم آمده اند، برگزار می شود. پیش بینی می شود که Apple در این گردهمایی میزبان  5000 توسعه دهنده و دولوپر باشد.

توسعه دهندگانی که قادر به حضور در این کنفرانس نباشند نیز می توانند جلسات بررسی محصولات جدید در حوزه iPhone، iPad وApple TV را از طریق سایت WWDC 2017 و نصب اپلیکیشن رسمی WWDC از Apple Store تماشا کنند.

 

Apple دعوت نامه های رسمی WWDC 2017 را فرستاد

 

 

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.