اپلیکیشن روز: 1Password ایمن‌ترین و سریع‌ترین راه برای مدیریت حساب‌های کاربری

اپل امروز اپلیکیشن 1Password را به‌عنوان اپلیکیشن روز در App Store معرفی کرده است. با اپل مگ همراه باشید.

حدس زدن رمز عبور شما شاید مانند p@ssword1 خیلی آسان و راحت باشد. همین مسئله می‌تواند نگرانی در مورد دسترسی به‌حساب کاربری شمارا افزایش دهد. انتخاب این رمزهای عبور شانس شمارا برای “قابل هک شدن” بیشتر می‌کند و اگر نمی‌خواهید چنین اتفاق ناگواری برای حساب‌های کاربری‌تان بیافتد، اپل به شما نرم‌افزارهای ایمن‌سازی رمز عبور را پیشنهاد می‌دهد تا دردسر کمتری برای ایمن‌سازی هر چه بیشتر داشته باشید.

انتخاب یک رمز عبور پیچیده که به افراد، مکان‌ها و اشیای اطراف زندگی شما مربوط نیست شاید کار آسانی نباشد همین مسئله می‌تواند باعث شود تا بیشتر کاربران به سمت انتخاب رمز عبورهای آسان‌تر بروند. در بحث تئوری امنیت سایبری، ایمن‌سازی هر چه بیشتر یک‌چیز، با راحتی در استفاده از آن نسبت عکس دارد.

در این میان اپلیکیشن هایی نظیر 1Password می‌توانند ابزار بسیار کارآمد برای رساندن امنیت و آسانی به حد بیشینه باشند. با استفاده از این اپلیکیشن علاوه بر اینکه دیگر رمز عبور اکانت های مختلفتان را فراموش نمی‌کنید، نیازی به نگرانی در مورد فاش شدن آن‌ها نیز نخواهید داشت.

1Password می‌تواند با مکانیزم فوق‌العاده ایمن خود پسورد تمامی حساب‌های شمارا در خود جای دهد و در زمان نیاز به آن‌ها با دریافت یک احراز هویت کاملاً ایمن، تمام حساب‌های شمارا در سریع‌ترین زمان ممکن در دسترس شما قرار دهد.

این اپلیکیشن امنیتی با راحت کاربری زیبا و درعین‌حال ساده می‌تواند برای تمامی حساب‌های شما رمز عبوری یکتا و کاملاً پیچیده با الگوریتم کاملاً رندوم برای انتخاب کاراکترها تعیین کند.

با 1Password دیگر نیازی برای به یاد داشتن همه رمز عبورها نخواهید داشت. بااین‌حال همچنان یک رمز عبور باید در ذهن نگه‌دارید. رمز عبور اصلی 1Password کلید اصلی ورود به‌تمامی اکانت های شما است. پس در حفظ آن دقت زیادی کنید.

این اپلیکیشن امنیتی در حال حاضر به‌صورت رایگان در App Store موجود است.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.