اشتیاق ۱۹ درصد کاربران اپل برای خرید HomePod

طبق نظرسنجی انجام شده از میان 2000 کاربر اپل 19 درصد از آنها برای خرید HomePod مشتاق هستند؛ محصولی که کمپانی اپل آن را در وهله اول اسپیکر و در جایگاه دوم Siri نام گذاری کرده است.

تعجب آور نیست که هزینه به عنوان مهم ترین عامل خرید اسپیکر هوشمند در نظر گرفته شود اما از محبوبیت و اعتبار برند هم نباید غافل شد. جالب است بدانید که تنها 14 درصد از مردم قدرت تشخیص صدا را به عنوان معیاری برای خرید اسپیکر هوشمند خانگی در نظر می‌گیرند.

در حال حاضر محبوب ترین اسپیکر هوشمند خانگی اسپیکر Amazon است و بعد از آن Amazon Dot در رتبه دوم قرار دارد. Google Home  و HomePod با آرای یکسان در جایگاه سوم هستند.

Amazon در ماه فوریه اعلام کرد که تا کنون 8.2 میلیون اسپیکر فروخته است و با در نظر گرفتن این موضوع که قیمت HomePod تقریبا دو برابر Amazon است باید دید که این محصول جدید بعد از در دسترس قرار گرفتن برای کاربرانش چقدر محبوب خواهد بود.

تیم کوک، مدیر عامل اجرایی اپل در این رابطه گفته «اگر خاطرتان باشد وقتی که iPod برای بار اول معرفی شد بسیاری گفتند چه کسی 399 دلار بابت یک MP3Player می‌پردازد؟ و همین اتفاق برای iPhone و iPad هم تکرار شد. اما ما سابقه خوبی در شناخت آن چیزی که مردم از نیاز به آن آگاهی ندارند، داریم.»

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.