10 نکته پنهان در آیفون 10

امروز پنجمین روزی است که آیفون 10 به طور رسمی و عمومی برای فروش آماده شده است و هنوز بسیاری از کاربران درگیر تغییرات مهم این تلفن هوشمند فوق العاده هستند. با اپل مگ همراه باشید.

آیفون ده تغییرات زیادی به خود دیده است. این تغییرات فقط شامل دوربین بهتر و یک نمایشگر تقریباً بزرگ‌تر نمی‌شوند بلکه دایره بزرگ‌تری از تغییرات در نحوه کاربری با iOS را شامل می‌شوند. دکمه Home در این تلفن هوشمند حذف شده و به جای آن یک نوار کوچک افقی به شکل نرم افزاری در زیر نمایشگر قرار گرفته است.

همین مسئله باعث می‌شود تا تعداد کارهایی اشاره‌ای، یا همان Gesture ها بیشتر شود و کار با دکمه‌های فیزیکی را بر عهده بگیرند. از طرف دیگر، کارهای دکمه فیزیکی Home در میان دکمه‌های فیزیکی کناری، نظیر دکمه پاور و دکمه‌های ولووم تقسیم شده تا حذف دکمه هوم به هیچ وجه احساس نشود.

البته این تغییرات نه تنها باعث دشوار شدن کاربری با آیفون 10 نشده، بلکه کار با پرچم‌دار تلفن‌های هوشمند اپل را بسیار آسان‌تر نیز کرده است.

یکی از کاربران یوتیوب اخیراً 10 نکته پنهان در نحوه کاربری با آیفون 10 را به نمایش گذاشته است . در ویدیوی او برخی از ویژگی‌های پنهان آیفون پرچم‌دار به نمایش گذاشته شده است. این ویژگی‌ها از نحوه فیلم برداری و عکس برداری با کیفیت 4K گرفته تا نحوه برگرداندن دکمه Home از طریق Assistive Touch و نحوه فعال سازی یا غیر فعال کردن آن‌ها را به نمایش گذاشته است.

 

در این ویدیو می‌توانید تمامی قابلیت‌های عجیب و غریب آیفون 10 را ببینید و از تمامی قطعات پیچیده و مختلف این تلفن هوشمند نهایت استفاده و کاربری را ببرید.

خالی از لطف نیست که بدانید ویدیو دارای یک نکته عجیب و غریب نیز هست؛ پرتوهای مادون قرمز دوربین Truedepth به کار رفته در آیفون 10 در این ویدیو واکنشی عجیب به لنز دوربین نشان می‌دهند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.