کدام دکمه جایگزین دکمه هوم برای Siri خواهد شد؟

یکی از توسعه دهندگان اپل می‌گوید احتمال دارد در آیفون 8 برای فعال‌سازی Siri، دکمه پاور آیفون  جایگزین دکمه هوم شود.

Guilherme Rambo از دسته توسعه دهندگانی است که در سال‌های گذشته بیشتر ادعاهایش در رابطه با محصولات اپل درست از آب درآمده است و هنوز مشخص نیست که او این اطلاعات را از کجا به دست می‌آورد؟ اما او اخیراً در رابطه با هوم‌پاد و آیفون 8 یا Edition جزئیات عجیبی را بازگو کرده که صحت آن‌ها تا 10 روز دیگر در رویداد سپتامبر اپل مشخص خواهد شد.

شب گذشته Rambo در حساب توییتری‌اش نوشت: «اگر دکمه پاور آیفون برای فعال‌سازی Siri به کار رود چطور؟» و در جواب شخصی که از او سؤال کرده بود که آیا کدی برای این حالت پیدا کرده است نوشت: «یک حالت جدید برای فعال‌سازی Siri از طریق دکمه پاور پیدا کردم.»

از آنجایی که در مدل بعدی آیفون دکمه هوم حذف خواهد شد، کاربران برای فعال‌سازی Siri تنها می‌توانند از جمله Hey Siri استفاده کنند، اما احتمال اینکه دکمه دیگری برای این کار جایگزین دکمه هوم شود هم کم نیست.

در روزهای گذشته اخبار و شایعات متنوعی در رابطه با مدل بعدی آیفون منتشر شده است، برای مثال برخی رسانه‌ها نوشته‌اند که نام آیفون بعدی آیفون Edition خواهد بود. حالا باید منتظر شد و دید که شرکت اپل در رویداد 12 سپتامبر چه ویژگی‌های جدیدی برای آیفون 8 در نظر گرفته است.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.