کاراکترهای والت دیزنی در اپلیکیشن clips

اپلیکیشن Clips یکی از موفق‌ترین اپلیکیشن های ماه گذشته شرکت اپل بوده که تنها در 4 روز یک‌ میلیون بار دانلود شد و رقیب سرسختی برای Snapchat و اپلیکیشن های مشابه به‌حساب می‌آید. حالا این اپلیکیشن کاراکترهای والت دیزنی و داستان اسباب‌بازی‌ها را هم به کاراکترهای جذاب دیگرش اضافه کرده است.

اپل عموماً اپلیکیشن های اختصاصی برای آیفون و آیپد منتشر نمی‌کند اما Clips از آن دسته اپلیکیشن‌هایی است که نشان می‌دهد نسل ویرایش سریع و پیشرفته کلیپ‌های کوتاه ویدئویی فرا رسیده. اپلیکیشن‌هایی از این قبیل که برای ویرایش ویدئوها از واقعیت افزوده استفاده می‌کنند کم نیستند اما Clips کیفیت تصاویر را حفظ می‌کند و جذابیت کاراکترهای آن روز به‌روز بیشتر می‌شود. امروز در آپدیت جدید این اپلیکیشن کاراکترهای محبوب والت دیزنی مثل میکی موس و مینی موس و کاراکترهای داستان اسباب‌بازی به‌علاوه صدها نوشته و فیلتر جدید و جذاب دیگر اضافه شدند.

کاراکترهای والت دیزنی در اپلیکیشن clips

ویژگی‌ای که این نرم‌افزار اختصاصی iOS را خاص‌تر از سایر اپلیکیشن‌ها کرده آیکونی است که صدای شما را در عکس‌های Live و ویدئوها به‌صورت نوشته پایین ویدئو به نمایش می‌گذارد، البته در صورتی‌ که به زبان انگلیسی صحبت کنید.

این اپلیکیشن را می‌توانید به‌صورت رایگان از App Store دانلود کنید و ویدئوهایی به سبک خودتان بسازید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.