پیش بینی تحلیلگر وال استریت در مورد سرنوشت اپل در ۲۰۱۸

سهام اپل مانند تمام شرکت‌های دیگر افت‌وخیز زیادی به خود دیده است. سهام اپل در اوایل 2017 افتی نسبی به خود دید و همچنان پس از گذشته هفت ماه از شروع سال در بازه‌ای پایین‌تر از مجموع سال‌های گذشته قرار گرفته است. با این‌ وجود Brian White، از تحلیلگران وال استریت معتقد است که اپل کوله‌بار خود را برای تبدیل‌شدن به اولین کمپانی با ارزش هزار میلیارد دلاری بسته است.

تحلیل‌گر وال استریت با تأکید بر اینکه تا 12 ماه دیگر اپل به ارزشمندترین کمپانی روی کره زمین تبدیل خواهد شد، اعلام کرد که سهام این شرکت یکی از مؤثرترین و درعین‌حال غیرقابل‌ پیش‌بینی‌ترین مواردی است که در بازار تجارت جهانی وجود دارد. White در ادامه اشاره می‌کند که در لحظه نوشتن پیش‌بینی او، ارزش AAPL در بازار سهام، 202 دلار خرید و فروش می‌شود و اپل هر سهم را 143.79 دلار عرضه می‌کند. این در حالی است که اگر پیش‌بینی او درست باشد تا سال آینده باید شاهد این باشیم که ارزش هر سهم AAPL به 737 دلار برسد.

او در ادامه پیش‌بینی خود اعلام می‌کند که با درس گرفتن تأثیر iPhone 6 بر روی سهام اپل در سال 2014، می‌توان اتفاقات پیش روی این شرکت را پس از عرضه iPhone 8 بررسی کرد. این در حالی است که ارزش AAPL در سه‌ ماهه آخر 2017 و تا زمان فروش iPhone 8 تغییر زیادی نخواهد کرد.  به همین دلیل او به فعالان حوزه خرید و فروش سهام پیشنهاد کرده که تا پایان امسال تا جایی که می‌توانند سهام اپل را تهیه کنند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.