معرفی اپلیکیشن های برتر هفته

امروزه  App Store پر شده از اپلیکیشن ها و بازی های گوناگون که بعضی اوقات شاید انتخاب آنها برای ما دشوار باشد. هرچند که تمام مواردی که در App Store قابل نصب هستند توسط Apple بررسی و تایید می شود، اما همواره مشکل انتخاب برای کاربران وجود داشته است. 

در معرفی اپلیکیشن های برتر این هفته، سعی شده تا اپلیکشن های رایگان و پولی در کنار هم معرفی شوند تا اگر دستتان برای خرید اپلیکیشن‌ها باز است، از خرید این اپلیکیشن ها نیز لذت ببرید. با برترین های این هفته از نگاه اپل مگ آشنا شوید.

Groovebox

اگر به موسیقی های الکترونیکی علاقه دارید، Groovebox می تواند به محبوب ترین اپلیکیشن برای شما تبدیل شود. این اپلیکیشن در حقیقت یک ابزار برای ساخت آهنگ های الکترونیکی است که با استفاده از سینت سایزرها و درام های مجازی می تواند ضرباهنگ و ملودی مورد علاقه شما را ایجاد کند. این اپلیکیشن‌ در حال حاضر به صورت رایگان در App Store قابل نصب است.

Missive

اگر شما در گروه کاری یا درسی خود، دارای یک حساب ایمیل مشترک باشید، این اپلیکیشن یکی از مهم ترین نیاز های شما را برطرف خواهد کرد. Missive اپلیکیشن مدیریت گروهی حساب ایمیل است. شما و تمام اعضای تیم و گروهتان می توانند با نصب این اپلیکیشن به صورت هم زمان یک حساب ایمیل را مدیریت کنند. می توانید پیش نویس ها را با گروه به اشتراک بگذارید، یادآور برای آنها تنظیم کنید و حتی ادامه نوشتن یک ایمیل را به دیگر اعضا واگذار کنید. این اپلیکیشن  به صورت رایگان قابل نصب است.

Adobe Scan

امروزه App Store پر شده از برنامه های مختلف اسکن اسناد و مدارک. در این میان انتخاب میان این اپلیکیشن‌ها شاید کمی دشوار به نظر بیاید. پیشنهاد این هفته ما به شما استفاده از اپلیکیشن‌ اسکنر کمپانی Adobe است که علاوه بر کاربری بسیار بالا، از کیفیت بسیار خوبی نیز برخوردار است. با استفاده از این اپلیکیشن‌ می توانید یک اسکنر کاملا مجهز را در جیب خود داشته باشید و از تمام مواردی که اطرافتان هست، از نوشته، نقاشی و حتی وایت برد اسکن با کیفیت تهیه کنید و آن را به راحتی به فرمت PDF تبدیل کرده و ذخیره کنید و یا آنها را برای دوستانتان ارسال کنید. نصب این اپلیکیشن‌ به صورت رایگان است اما بعضی از قابلیت های آن نیاز به پرداخت درون برنامه ای دارد.

NotePlan

NotePlan اپلیکیشنی قدرتمند برای مدیریت کارهای روزانه شما، برای رسیدن به هدفی خاص است. هر چند که این اپلیکیشن‌ قیمت زیادی دارد، اما می توان آن را به کسانی که هدف مهم برای اجرای کار خاصی را دنبال می کنند، توصیه کرد. مهم نیست که هدف شما درسی ، ورزشی و یا حتی کاری باشد؛ چرا که هر هدفی نیاز به همت و اجرای روزانه کارها، به همراه اراده ای قوی دارد. شاید بزرگترین علت نرسیدن به بسیاری از اهداف، نداشتن اراده قوی باشد. این اپلیکیشن‌ می تواند برای یادآوری هر چه بهتر کارهای روزانه ای که برای یک هدف خاص طراحی کرده اید به کار بیاید. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید لیستی از کار هایی که باید انجام دهید و یادداشت های مختلف را برای روزهای مختلف تقویم ،تعیین کنید تا در زمان مشخص به  شما یادآوری شود. این اپلیکیشن می تواند از طریق حساب iCloud از یادداشت های شما نسخه پشتیبان تهیه کند و آنها را در دیگر دستگاه هایتان Sync کند. این اپلیکیشن با قیمت 14.99 دلار در App Store آماده نصب است.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.