درباره ما

Apple Mag به عنوان مرجع تخصصی اخبار و اطلاعات محصولات Apple می کوشد تا تازه ترین خبرها، گزارش ها، مقاله ها، عکس ها و فیلم ها درباره شرکت Apple  و محصولات آن را از منابع معتبر ، گردآوری و ترجمه کند. هدف از انتشار این مجله مجازی، اطلاع رسانی دقیق به مخاطبان فارسی زبانی است که می خواهند درباره اپل و محصولات متنوع آن بیشتر بدانند و یا از این محصولات استفاده کنند.

تیم تحریریه اپل مگ، سه اصل «سرعت»، «دقت» و «صحت» را سرلوحه کار خود قرار داده و امیدوار است به رسالت حرفه ای خود در انتشار اخبار منصفانه و بی طرفانه در این حوزه عمل کند.

Apple Mag در شبکه های اجتماعی نیز حضور پررنگی دارد. کانال تلگرامی Apple.ir با لینک http://telegram.me/apple_shop_iran آخرین خبرها، عکس ها و فیلم ها درباره محصولات Apple را به مخاطبان ارائه می دهد. در این کانال، تازه ترین محصولات و لوازم جانبی ارائه شده در فروشگاه اپل و آخرین قیمت آنها اطلاع رسانی می شود.

همچنین صفحه اپل مگ در اینستاگرام که با نام Apple.ir و با آدرس http://www.instagram.com/apple.shop.iran قابل دسترسی است، به صورت منظم آخرین خبرها، عکس ها و فیلم های مرتبط به محصولات Apple را به اشتراک می گذارد.