اگر به سفر می‌روید این ۵ اپلیکیشن را فراموش نکنید

دنبال مقصد سفر بعدی می‌گردید یا تازه سفر خودتان را آغاز کردید؟ این 5 اپلیکیشن می‌توانند به ارتقای کیفیت سفر شما کمک کنند. در ادامه خواهید دید که برای تمام تجربیات سفرتان یک اپلیکیشن کاربردی وجود دارد. با اپل مگ همراه باشید.

 

Google trip

اگر به سفر می‌روید این 5 اپلیکیشن را فراموش نکنید

همان طور که از Google  برای جستجوی مطالب و چک کردن ایمیلتان استفاده می‌کنید، Google Trip هم می‌تواند به شما برای برنامه ریزی سفرتان کمک کند و تقریبا تمام مکان ها و مسیرهایی که نیاز دارید را نمایش دهد. حتی می‌توانید مقصدها و جاذبه های گردشگری که برای یک روزتان برنامه ریزی کردید را به این اپلیکیشن معرفی کنید و به راحتی مسیریابی کنید یا اگر از مسیر پیشنهادی Google خوشتان نیامد می‌توانید مسیر را تغییر دهید. در ضمن این اپلیکیشن برای تمام کاربران رایگان است.

Lonely Planet Guides

اگر به سفر می‌روید این 5 اپلیکیشن را فراموش نکنید

نشریه Lonely Planet که پیش‌تر به شکل کاغذی چاپ می‌شد حالا ورژن دیجیتالش را به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار داده، با این اپلیکیشن می توانید به راحتی جاذبه توریستی و گردشگری هزاران شهر دنیا را قبل از سفر پیدا کنید.

 

Turo

اگر به سفر می‌روید این 5 اپلیکیشن را فراموش نکنید

با این اپلیکیشن رایگان شما می‌توانید در هر جای دنیا با موسسات اجاره خودرو در تماس باشید و خودرو مورد نظرتان را با بهترین قیمت پیدا کنید. Turo در 4300 شهر و 300  فرودگاه دنیا فعالیت می‌کند.

 

FlightStats

اگر به سفر می‌روید این 5 اپلیکیشن را فراموش نکنید

حتما برایتان پیش آمده که پروازتان با تاخیر انجام شود و مجبور باشید مدت طولانی را به جای لذت بردن از سفر در فرودگاه منتظر بمانید. با اپلیکیشن FlightStates می‌توانید به تابلوی اعلان فرودگاه مبدا و مقصد به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید و از تاخیر پروازها با خبر شوید. این اپلیکیشن هم رایگان است.

 

SoloTraveller

اگر به سفر می‌روید این 5 اپلیکیشن را فراموش نکنید

اگر تنها سفر‌ می‌کنید این اپلیکیشن را دانلود کنید تا بتوانید با سایر کسانی که مثل شما تنها سفر‌ می‌کنند در تماس باشید و از تجربیات سفر آنها اطلاع یابید و یا زمان مشخصی از سفرتان را با آنها تقسیم کنید، برای مثال می‌توانید برای مسیرهای جاده‌ای مشترک همسفر پیدا کنید و هزینه های سفر را کاهش دهید.

 

با این 5 اپلیکیشن بی شک می‌توانید راحت تر و ایمن تر سفر کنید، پس اگر برنامه سفر دارید حواستان باشد که برای این برنامه ها توی چمدانتان جای خالی داشته باشید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.