اولین نسخه بتای عمومی iOS 11 منتشر شد

iOS 11 قرار است پاییز امسال به صورت عمومی در دسترس قرار بگیرد؛ اما حالا حدود یک ماه از معرفی آن به صورت رسمی در کنفرانس WWDC 2017 گذشته و نسخه بتای عمومی آن به صورت عمومی در دسترس کاربران قرار گرفته است. تا پیش از این، نسخه بتای توسعه دهنده گان iOS 11 در دسترس قرار گرفته بود که تنها با اشتراک 99 دلاری سالانه برای توسعه دهندگان قابل دریافت و نصب بود.

کاربرانی که علاقه مند به استفاده از نسخه بتای این سیستم عامل در دستگاه خود هستند حالا می توانند آن را به صورت رایگان دریافت کنند. از آنجایی که نسخه منتشر شده جزو نسخه های بتای iOS 11 به حساب می آید، بدون شک باگ های نرم افزاری بسیاری در آن وجود دارد و ممکن است در کارکرد و تجربه کاربری دستگاه تاثیر بگذارد. به همین دلیل توصیه می کنیم که اگر تجربه استفاده از نسخه بتای iOS را در دستگاه خود ندارید، برای استفاده از iOS 11 تا انتشار نسخه نهایی آن در پاییز صبر کنید.

قابلیت هایی نظیر drag and drop، داک شبیه به macOS برای iPad Pro ، Control Center جدید و تغییرات ریز و درشت دیگر که تا پیش از این در مورد iOS 11 خوانده ایم در این نسخه موجود هستند و کاربران می توانند با دریافت و نصب این نسخه بتا از آنها استفاده کنند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.